Držet víčka z hrnce a pánve v kuchyni

68% Rusů žije v bytech. Každý druhý má malou kuchyňku. Vzhledem k nedostatku místa je důležitým úkolem organizační systém. Pro skladování nádobí, kuchyňských potřeb vhodné skříně, skříně a kanystry. Kryty s vyčnívajícími držadly však zabírají spoustu volného místa. Před hosteskou je otázka - jak uložit víčka z pánví v kuchyni. Existují různé možnosti. Můžete si zakoupit skladovací zařízení nebo udělat vlastní organizátory /stánky.

Metody skladování víček pánví

Nejjednodušší a nejstarší způsob skladování je nástěnný držák. Pokud to plocha stěn dovoluje, zavěste kolejnice nebo kovové spojovací prvky s drážkami pro předměty.

Od profesionálů si můžete všimnout:

  • potřebné věci budou k dispozici;
  • je vhodné umístit /uložit kryty;
  • není nutné volit velikost, systém je univerzální - můžete kopírovat libovolný průměr.
Důležité!

Nevýhodou této možnosti je, že pro síť potřebujete najít volný prostor. V malých místnostech to není. Estetický vzhled nemusí odpovídat stylu kuchyně a degradovat interiér.

Druhou metodou jsou stolní stojany. Mnoho obchodů nabízí podporu pro kryty. Pocházejí ze dřeva, plastu nebo kovu.Namontováno na pracovní desku. Jsou vertikální nebo horizontální. Podobně jako sušičky na talíře.

Výhodou je, že vedle víček můžete umístit řezací desky, lopatky, odměrky a mřížky. Podpěry jsou vhodné pro kryty různých průměrů. Snadné mytí, můžete změnit uspořádání na různých místech. Pro úzkou nebo krátkou desku stolu však budou objemné. Vezměte si spoustu místa.

Police a přepážky v nábytku

Funkční a pohodlné. Vyrobeno při instalaci nové kuchyně. Nad hlavní zásuvkou na nádobí vložte další, nižší na výšku. Je možné vybavit v oddělení oddělovače. Kryty budou umístěny do montáže desek ve stojanu. To je skvělá volba. Jako organizátor je také vyroben hluboký box, ne menší než 60 cm. Oddíly formy. V jedné části jsou náčiní složeny ve druhé - kryty.

Profesionálové:

  • praktičnost;
  • pohodlí, protože soupravy nádobí jsou na jednom místě.
Pozor!

Při skladování se používá celá krabice. Více není co dát. Pokud je police nízká - mnoho sad nevstoupí. Můžete složit v 1 vrstvě, jinak bude prostor přeplněný.

Posuvné moduly

Pozoruhodným způsobem jsou zvláštní návrhy. Pohybujte se dopředu po kolejnicích, zabudovaných do kuchyně. Uvnitř jsou mřížky pro umístění předmětů. Mají dobrou ergonomii, nepoškozují interiér. Moduly jsou velmi vhodné pro použitískladování jakéhokoliv kuchyňského nádobí.
Jednou z nevýhod je nemožnost montáže do hotových fasád. Musí být navrženy při objednávce kuchyňského nábytku.

Držáky na vnitřní straně skříní

Životní hacking je pro ty, kteří rádi pracují s rukama, kteří vyvinuli nestandardní myšlení a touhu po tvorbě. Možný způsob uspořádání systému pro umístění krytů. Na špatné straně fasády je připevněna příčka, na kterou pak položte věc. Hnízdí na fasádě. Skříňka se zavře, nádobí zůstane uvnitř kompaktní. Namísto zábradlí vzal řetězec nebo měděný drát. Šrouby na stromě se zašroubují a mezi nimi se natáhne potřebné. Pro tyto účely použijte vhodný gumový popruh. Natáhne se a víko jakékoli velikosti a tvaru se pevně drží.

Výhody:

  1. Instalace pro vlastní potřebu. Použijte dostupné finanční prostředky v domě.
  2. Bude vyžadovat minimální náklady. Instalace bude trvat 1-2 hodiny.
  3. Skladování je skryté, což zabraňuje hromadění prachu na objektech.
Poznámka!

Pokud má víčko vypouklou rukojeť, tato metoda nebude fungovat. Dveře se nezavřou. S nedostatečnou schopností, můžete zkazit fasádu kuchyně.

Nestandardní metody skladování

Ženy v domácnosti často používají háčky s lepivou základnou. Originální způsob, jak ukládat kryty z pánví pro rozpočet. V budovách prodejny nabízejí háčky na ručníky a drobnosti, které se lepí na zeď lepidlem nebo oboustrannou páskou.

Mohouupevněte do skříně na vnitřní zónu dveří. Předběžně vymažte požadovaný průměr. Kryt je zavěšen mezi háčky. Pomocí háčků je vytvořen originální design. Náklady na instalaci budou stát až 50 rublů. Tolik je balení v železářství. Z minusů - ne variabilita umístění. Protože velikost se počítá předem. 1 montáž - 1 ks.

Další možností je použití okenního otvoru. Z horní části okna visí svah, připevněné police. Vhodné pro umístění kuchyňských předmětů: naběračky, mřížky atd. Vypadá tedy ergonomické využití prostoru. Vypadá stylově, s podobným interiérem samotného pokoje.

Poznámka!

Okna jsou obvykle umístěna ve výšce 1 m od podlahy. Výška k horní hraně může dosáhnout 2-2,5 metru. Ukazuje se, zda umístit police nahoře, pak je nezbytné téma obtížné dostat. Není vhodný pro klasický interiér, vypadá specificky.

Existuje dostatek možností, jak uspořádat skladování a objednat. Záleží na rozpočtu a požadovaném výsledku. Některé projekty vyžadují několik nástrojů a hodinu volného času. Další pevná dodatečná instalace. Ale každý z těchto způsobů pomůže udržet pohodlí v kuchyni. Koneckonců, je to oblíbené místo setkání pro rodinné příslušníky na šálek čaje.