Magnetické bouře v lednu 2019: Harmonogram

V prvním měsíci příštího roku dojde ke zvýšení sluneční aktivity. Vyznačuje se poměrně velkým počtem magnetických poruch. Tento článek se bude týkat magnetických bouří předvídaných v lednu 2019 a rozvrhu podle dne a hodiny. Existuje vědecký názor, že pouze 10% obyvatelstva je vystaveno negativním účinkům kosmických jevů. Zde se můžete hádat, protože, stejně jako ve skutečnosti, onemocnění jsou zaznamenána z neznámých důvodů v poměrně velkém počtu lidí.

Obecné momenty

Aby se zamezilo (minimalizovalo) negativní účinky magnetických bouří, měla by se dodržovat níže uvedená doporučení. Je důležité znát přesný harmonogram solárních reakcí, které vedou k výskytu magnetických bouří.

Vědecký fakt!

Největším objektem ve sluneční soustavě je „hvězda pojmenovaná Slunce“. Jedná se o obrovský jaderný reaktor, v němž miliony století termonukleární reakce. Ohromné ​​množství energie se uvolňuje, díky čemuž je život na naší planetě možný.

Pravidelně se povrch hvězdy podmíněně „prolomí“ a uvolní prasknutí koncentrované energie. Tyto jevy se projevují ve formě prominentů - smyček mimořádné velikosti,skrz který země volně přechází. Astronomové je pozorují ve formě tmavých skvrn. Takové emise a vyvolávají magnetické bouře.

Organismus oslabený velkým počtem prázdnin na začátku roku může těžko odolávat kosmickým útokům, a proto by měla být přijata preventivní a preventivní opatření.

Seznam magnetických bouří v nadcházejícím roce

Magnetická aktivita se projeví od prvních lednových dnů. Následující tabulka uvádí přesná data tohoto procesu.

Datum, leden Popis negativního dopadu Pevnost v bouři, body

1-2

Silný záblesk svítidel s mnoha emisemi.

Nespavost doprovázená prodlouženým morálním napětím.

5

6

Pokračování bouře, která vznikla na začátku měsíce. Méně intenzivní expozice. Obecná slabost, možné bolesti hlavy.

4

10

Nejsilnější magnetický útok, který způsobuje mnoho onemocnění. Závratě, celkové nepohodlí, bolest.

6-7

15–17 Útlum. Drobné zdravotní a celkové poruchy tónu. 2-3

23-25 ​​

Nejsilnější bouře, nebezpečná pro lidi citlivé na počasí. Doprovází maximální úder živému organismu. Trvalé problémy s životně důležitou činností

7

K uvedeným magnetickým bouřím v lednu2019 s harmonogramem dnů a hodin musí být připraveno. Znalost těchto dat pomůže zastavit mnoho negativních procesů, které se nutně projevují v lidech.

Zajímavé!

Citlivost počasí je výsledkem kardiovaskulárních onemocnění (dystonie), traumat a chronických onemocnění. Při magnetických bouřích se bezpochyby projeví. Proto se doporučuje připravit se na negativní procesy, dodržovat preventivní opatření a rady lékařů.

Co ohrožuje magnetické bouře

Jakýkoli živý organismus během kosmické aktivity zažije následující poruchy obecného rytmu života:

 • poruchy spánku, až do neustálé nespavosti;
 • bolest hlavy, která se změnila v silnou migrénu;
 • aktivace existujících chorob;
 • nervozita, podrážděnost;
 • krevní sraženiny, pravděpodobnost výskytu krevních sraženin;
 • bolesti kloubů;
 • poškození paměti.

Nepropadejte panice a přijímejte drastická opatření vzhledem k výskytu výše uvedených faktorů. Pokud se vyskytnou problémy v těch dnech měsíce, které jsou uvedeny v tabulce, je nepochybné, že emise energie do Slunce se staly příčinou jejich aktivace.

Abychom se mohli chránit, pomáhat tělu snadněji přenášet magnetický útok, je nezbytné dodržovat jednoduchá doporučení, omezit své potřeby, vytvořit určitý způsob života.

Viz také

Od kdy byl nový měsíc v březnu 2019

Fenomén lunárního kalendáře je založen na nejstarších studiích pohybu měsíce po obloze. Pozorování různých fází měsíce, ...

Tip!

Vědci a lékaři se shodují na tom, že během bouří se aktivují tzv. „Upíři“. Z tohoto důvodu stojí za to chránit se od komunikace s těmito lidmi v maximální možné míře. A ještě lépe omezit vztahy se společností na nulu.

Doporučení

Aby bylo možné loajálně odložit nebezpečné dny v měsíci, postupujte podle níže uvedených doporučení. Nezapomeňte, že magnetické bouře v lednu 2019 jsou uvedeny v rozpisu podle dne a hodiny a tyto informace vám sdělí, kdy jsou preventivní opatření povinná.

Chovejte se takto:

 • zastavit intenzivní cvičení, pokud možno snížit fyzickou námahu;
 • následovat dietu, jíst "lehké" potraviny;
 • přestat pít;
 • vyloučit kouření;
 • věnují více času pasivnímu odpočinku, spánku.

„Lehké“ potraviny jsou potraviny, které obsahují vitamíny a stopové prvky. Je nutné upustit od mastných, smažených potravin. Užitečné bude rozšířené používání produktů, které zvyšují imunitu. Lékaři předepisují bylinné čaje a tinktury. Tam je celý seznam bylin, které účinně zvyšují imunitní aktivitu, zatímco oni jsou snadno dostupné a levné ceny. To je heřmánek, echinacea, tymián, jiné složenírostlinné poplatky.

Statistiky!

Jak ukazují statistické studie, v období magnetických bouří se významně zvyšuje pravděpodobnost projevu nebezpečných onemocnění. Bylo zjištěno, že srdeční infarkty a mrtvice se nejčastěji vyskytují právě v takových časových obdobích.

Pokud je člověk ve stavu morální nespokojenosti, stresu, sociologického tlaku, pak se to určitě projeví v zhoršení zdraví. Zde musíte být připraveni přijmout rozhodná protichůdná opatření.

Viz také

Kdy budeme pracovat v lednu 2019?

Svátky ještě nezačaly a většina Rusů se o otázku zajímá, když jdeme do práce v lednu 2019. Mnoho ...

Komunikace

Každý normální člověk má ve většině případů slušné prostředí, příbuzné a blízké. V obtížných dnech měsíce bude užitečné aktivovat komunikaci s lidmi, kteří mají pozitivní vliv na emocionální stav, tráví čas v určité příjemné aktivitě. Taková komunikace je oboustranně prospěšná, protože odvádí pozornost a chrání obě strany před negativními.

Intelektuální činnost bude velmi užitečná. To může být čtení zajímavých knih, deskových her, vzdělávacích aktivit. Účinná úleva pro tělo bude jednoduchá strava. To neznamená, že je předepsáno odmítnutí většiny obvyklých přípravků. Je prostě doporučeno „hýčkat“ tělo blahodárným,lahodné potraviny. Přispějí k posílení ochranných funkcí těla jako celku, provokují náladu.

Zábava

Pečlivě studujte projevy magnetických bouří v lednu 2019 s harmonogramem dnů a hodin a přizpůsobte sebe a své blízké určitým činnostem. Například, ženy milují dělat "nakupování", takže muži by měli dát své krásné polovině takové potěšení. Návštěvní obchody (i jen vizuální, bez nakupování) budou ukazovat skutečné pozitivní výsledky.

Dobrým psychologickým přístupem bude nákup a dodání dárků. Ať je to dokonce maličkost, menší předmět, ale správný účinek je zaručen. Dokonce i ten nejnepozoruhodnější dar se rozveselí, spojí rodinné vazby.

Přečtěte si také

Datum nového měsíce v lednu 2019: kdy

Nový rok začne 26. den měsíce, kdy je měsíc v sestupné fázi. To bude trvat do 01/05/19, do 03:29. Pro dokončení ...

Zajímavé!

Existuje kategorie lidí, kteří jsou naprosto chráněni před ničivým působením magnetických bouří. Jsou silnými občany s dobrou imunitou, ať už z přírody, nebo prostřednictvím účinných preventivních opatření. Takoví členové společnosti jsou překvapeni vnímáním informací o nemocech, které se stávají aktivními v období sluneční aktivity.

Akupresura

Kategorie osob, které nejsou kontraindikovány pro masáž,Akupresura pomůže. Tato léčebná metoda k nám přišla z východu. Hodně to pomáhá, takže při magnetickém rušení je možné tento postup použít. V důsledku masírování určitých oblastí těla se zvyšuje krevní oběh, stěny cév se zahřívají, což vede k jejich expanzi. Zlepšení průtoku krve normalizuje práci vnitřních orgánů, posiluje tělo jako celek.

Je velmi důležité odstranit psychologickou složku vedoucí ke zhoršení celkového zdravotního stavu. To naznačuje, že pokud se člověk inspiruje, že se při magnetických poruchách bude cítit špatně, pak zde nepomůže žádná preventivní opatření a metody léčby. Pozitivní optimistický postoj účinně vzejde k obraně těla proti četným hrozbám! Užívejte si života, každého okamžiku, každé dobré akce!

Je třeba nepochybně odložit řešení závažných otázek. Vyloučit jakékoli činnosti, které mohou výrazně kazit náladu a morální vytrvalost. Silné nervy, optimismus, vyrovnanost - to jsou „bojovníci“, kteří skutečně chrání člověka před negativitou a nemocí.

Na závěr je třeba uvést hlavní bod. Informace o magnetických bouřích ( kalendář ), preventivních opatřeních a dodržování výše uvedených doporučení budou chránit všechny, i ty nejslabší z těla před "kosmickým útokem". Víra ve vlastní přirozené síly, s podporou užitečných výrobků, pomůže snášet těžká období bez povšimnutí.