Nový měsíc v březnu 2019: jaké datum, měsíční fáze

Fenomén lunárního kalendáře je založen na nejstarších studiích pohybu měsíce po obloze. Při pozorování různých fází měsíce dospěli lidé k závěru, že mnoho přírodních jevů závisí na současné měsíční fázi. O století později, tyto závěry vědců starověkého světa byly prokázány moderní vědou.

Pohyby fází Měsíce ovlivňují nejen přirozenou atmosféru, ale i energii lidí. Z článku se dozvíte, od kdy bude nový měsíc v březnu 2019, a jak naplánovat důležité záležitosti na začátku jara podle vlivu měsíční energie.

Proč je třeba Lunární kalendář

Pokud jste zvyklí na přidělení všech důležitých úkolů pro příští měsíc předem, pro produktivnější a úspěšnější práci, doporučujeme vám zjistit informace o fázích měsíce, které mají pozitivní nebo negativní vliv na náš stav.

Dobrou pomocí při plánování vašich záležitostí bude Lunární kalendář, ze kterého můžete zjistit:

  • ke kterému dni mohou být úkoly dokončeny s minimální škodou na čase a úsilí;
  • který měsíční den měsíce bude příznivý nebo nepříznivý.

LunarMěsíc je časový interval mezi dvěma novými měsíci, obvykle je to 29-30 dní. Během tohoto období prochází satelit Země několika fázemi, které se nazývají čtvrtě.

Viz také

Nejpřesnější horoskop pro rok 2019 podle znamení zvěrokruhu a podle roku narození

To, co pro nás v roce 2019 připravuje žluté prasečí prase, bude říkat horoskopu znamení zvěrokruhu a roku narození. Důležité je, že ...

Každý trvá asi týden. Mějte prosím na paměti, že lunární měsíc nemá přesný soulad s kalendářem, a měsíční den se sluneční. Odpoledne podle Lunárního kalendáře je uvažováno časové období od vzestupu po nastavení Měsíce.

Zajímavé!

První polovina lunárního měsíce se také nazývá spojení měsíce a slunce, druhá polovina - konfrontace. Během druhé fáze konfrontace lidé často pociťují napjatý psychologický stav, zhoršení zdraví, zhoršení chronických onemocnění.

Pro využití různých fází měsíce pro vlastní prospěch je nutné dodržet lunární kalendář. Řekne vám, kdy potřebujete posílit své zdraví a imunitu, zkuste ovládat své emoce. To vám pomůže cítit se morálně i fyzicky mnohem lépe v nepříznivých i příznivých fázích.

Tipy pro dobrý začátek jara 2019 podle lunárního kalendáře

Březen 2019 začne na 26. lunárním dni, čtvrté fázi klesajícího Měsíce a satelitu v souhvězdí Kozoroha.

Během čtvrté fáze dochází ke zpomalení.životních procesů. Stav lidí se stává více apatický, objevuje se rychlá únava. V této době byste neměli spouštět důležité obchody a provádět dramatické změny v životě, je lepší analyzovat již dokončené případy a přivést projekty do konce.

Důležité!

Rovněž se nedoporučuje investovat velké množství peněz, protože existuje vysoké riziko ztráty. V komunikaci také stojí za to být opatrný - během tohoto období se zvyšuje možnost konfliktů.

Viz také

Kolik by měly být uchovávány příjmy za výplatu energií

Potvrzení o platbě je dokladem o platbě. Dokáže, že peníze majitele domu byly vyplaceny organizacím ...

Čtvrtá fáze měsíce je však vhodná doba na vyčištění domu a na odstranění zbytečných věcí před Novým Měsícem. Stojí za to dělat své zdraví. Pokud je operace nezbytná, je lepší ji provést v této fázi, pak bude riziko komplikací minimální. Nezapomeňte také na osobní péči a sportovní cvičení, jejich účinek bude v tuto chvíli maximální.

Při přání si naplánujte a začněte jednat v březnu 2019 podle fází měsíce

.

New Moon

6. března

Příznivé dny: Nový měsíc je dobrý čas, aby se postaral o své zdraví, očistil tělo od škodlivých účinků vnějšího prostředí. Udělejte si kurz lékařského půstu a odmítnutív tomto období. Vytvořte si podmínky malého pasivního odpočinku. Neužívejte náročnou práci, lépe si naplánujte své podnikání do budoucna. Ale drobné úkoly současného času odložit se ještě nestojí za to.
Nepříznivé dny: Není třeba zahájit nové záležitosti související s rozsáhlou prací. Během tohoto období také nestojí za to měnit rozsah činností a přijímat globální práce. Velké peněžní výdaje by měly být odloženy, aby nedošlo ke ztrátě získané částky. Buďte opatrní s kosmetickými operacemi a velkou fyzickou námahou.

Úplněk

21. března

Příznivé dny: V této fázi se nedoporučuje odkládat na pozdější malé úkoly a realizaci kreativních nápadů. Postarejte se o domácí práce - je to čas na všeobecné čištění nebo opravu. Pokud se rozhodnete změnit obrázek, můžete v tento den navštívit kadeřníka. Čištění celého těla bude přínosem pro vaše zdraví v den úplňku.
Nepříznivé dny: Nezačínají velké projekty, s výjimkou realizace kreativních nápadů. Změna pracoviště také stojí za odložení. Buďte opatrní při hotovostních transakcích a kosmetických procedurách. Je lepší neplánovat cesty v této době, nemusí se ukázat v nejpříjemnějším způsobem.

Měsíc voskování

7. – 20. Března

Příznivé dny: Ale doba rostoucí měsíc je považován za nejvýhodnější pro začátek nových velkých podniků a projektů, uzavření důležitých transakcí, realizace spoustu práce na domě. Noví známí v tomto období mohou být velmi úspěšní. Navštivte salon krásy a aktualizujte svůj obrázek. Milujte se - zbavte se špatných návyků, starejte se o svou pleť, jděte do sportu, očistěte své tělo od toxinů. Pěstování Měsíce je nejlepší čas začít nový život, pokud jste ho už dávno naplánovali.
Nepříznivé dny: Ale rutinní úkoly mohou být v této době velmi obtížné. Při návštěvě kosmetického salonu se vyhněte čištění obličeje a odstraňování tělesných vlasů.

Ubývající měsíc

1. - 5. března

22. - 31. března

Příznivé dny: V období Waning Moon můžete provádět komplexní úkoly, dokončit velké projekty, které byly zahájeny, a provést inventuru provedené práce. Pokud jste unaveni ze svého pracovního místa, je čas to změnit. Nezapomeňte na drobné domácí práce. Postarejte se o sebe: vytvořte účes, pečujte o své tělo, přidejte do svého života trochu fyzické aktivity. Cestování stojí za to plánovat přesně na Waning Moon, pak dostanete maximální množství pozitivních emocí ze zbytku.
Nepříznivé dny: Neměli byste plánovat a začínat něco nového a obchodovat, je lepší dokončit všechny dostupné práce a odpočinek.

A nechťMěsíc bude jen na vaší straně!