Novoroční představení pro děti v Samara 2018-2019: harmonogram akcí

Novoroční představení pro děti v Samaře v letech 2018-2019 jsou příležitostí nejen pro děti, ale také pro jejich rodiče, kteří se ponoří do světa magie a zázraků. Fascinující představení a fascinující představení jistě potěší každého diváka, především se postará o nákup jízdenek předem.

Představení dětí „Novoroční dobrodružství Barona Munchhausena“

Představení dětí „Novoroční dobrodružství barona Munchhausena“ seznámí děti se zajímavým příběhem hrdiny německého spisovatele Rudolfa Raspy. Baron Munchhausen řekne mladým posluchačům o jeho honbě za obrovským bílým medvědem, o zvláštní večeři s obyvateli rybích červů, o létání na kachnách ao dalších neuvěřitelných dobrodružstvích. Společně s Baronem se kluci zúčastní turné ve všech koutech Ruska.

Dětská hra také nabízí slavnostní program se Santa Clausem a Sněhurkou. Všichni hosté čekají na soutěže u vánočního stromu a samozřejmě vánoční dárky.

Věnujte pozornost! Na představení se podílejí profesionální činitelé Moskevského uměleckého akademického divadla.
 • místo konání - DC "Metallurg";
 • období a doba konání výstavy - 5. ledna 2019 v 11:00 a 13:00;
 • Náklady na letenky jsou od 300 do 500 rublů.

Vánoční stromek pro nejmenší

V roce 2018-2019 se v Samaře konají novoroční představení pro nejmenší. Dům kultury pojmenovaný po V. Litvínově zve děti do novoročního stromu, kde se mohou zúčastnit soutěže o nejlepší karnevalový kostým a získat garantovanou cenu. Profesionální fotograf bude pracovat po celou dobu představení, takže si každý může pořídit obrázek s jejich oblíbeným pohádkovým charakterem.

 • Místo konání - Kulturní palác pojmenovaný po V. Y. Litvínově
 • období a doba konání výstavy - 21. prosince až 25. prosince 2018 v 11:00;
 • náklady na vstupenky jsou 300 rublů.

Dětská hra „Strana u příšer“

Představení „Party at the Monsters“ určitě potěší všechny fanoušky pohádkových monster. Diváci uvidí nejstrašnější svět, ve kterém žijí nejslavnější monstra na celém světě. Toto je Frankenstein, a hrabě Dracula se svou milovanou dcerou Bonnie, a Zombie Ninja a Modnick-Mumiy a mnoho dalších atraktivních zástupců nejzáhadnějšího světa.

Všichni hosté mohou očekávat nejen vzrušující prezentaci, ale také možnost účastnit se hazardních her, zažít takový nadpozemský pocit lásky. A dostat se ke kouli monster, které potřebujete koupitlístek a dejte si nejlepší karnevalový kostým.

 • Místo konání: Samara Garrison House of Officers;
 • doba a doba vystavení - 22. prosince 2018 v 11:00, 13:00, 16:00;
 • ceny jízdenek od 500 do 1800 rublů.

Fiksiki show „Wake Santa Claus“

Všichni mladí fanoušci dětského animovaného seriálu „Fixiki“ „Star“ (Samara) vás zvou na novoroční představení pro děti v letech 2018-2019 za účasti svých oblíbených postav.

Děti budou muset pomoci Ježíškovi, který se pomocí zázračného zařízení snaží vymanit Nový rok z problémů. Ale on je neustále bráněn zlým hrdinou Smile, je to on, kdo chce zaujmout místo Santa Clausa a vládnout svátku. V takové obnovené pohádce, hlavní postavy budou muset opravit ne vybavení, ale bojovat proti nejhroznějším lidským kvalitám - strach, laskavost a chamtivost.

Zajímavé!

Všichni hosté mohou očekávat nejen fascinující show, ale i interaktivní hry s řešením složitých problémů. Kluci budou řešit náročné hádanky, které pro ně organizátoři prázdnin připravili.

 • Místo konání - Klub „Hvězda“;
 • období a doba konání výstavy - 4. ledna 2019 v 11:00, 14:00;
 • ceny vstupenek od 300 do 1500 rublů.

Představení dětí „Novoroční zázraky“

Taneční akademie také pořádá novoroční strom v hudebním a tanečním formátu pro své studenty a všechny mladé obyvatele a hosty města.

Pozor!

Děti do 3 let jsou povoleny.zdarma. Za jednu cenu jsou vrátný a amfiteátr.

 • dějiště - Kulturní palác pojmenovaný po V. Ya. Litvínově;
 • období a doba vystavení - 29. prosince 2018 v 12:00;
 • náklady na vstupenky jsou 300 rublů.

„Ztracené světy novoročního vesmíru“

Neznámé světy novoročního vesmíru jsou fascinující, interaktivní a šíleně vzrušující prezentací. Kluci budou moci jít na cestu Worlds and Times, najít všechny artefakty a vrátit Sněhurce dobré pocity. Koneckonců, španělská královna ji okouzlila a teď se stala neochvějnou dívkou, která ničí všechno, čeho se dotýká.

Spolu s hrdiny hry budou kluci testováni na tomto Knightovském turnaji, naučí divoké obyvatele Marsu mluvit jazykem pozemšťanů a také budou moci odstranit kouzlo z Nového roku.

Viz také

Kam jít 31. prosince 2018 v Moskvě: billboard událostí

Silvestr přichází, ve kterém i nejskeptičtější člověk najde víru v pohádku a zázrak.

Místo konání:Sanatorium „Volha“, Samara, Samarskaya, 148

Od 24. do 30. prosince v 11.00, 13.00, 15.00 hodin

Cena vstupenky:

 • 1300 rub. s dárkem (děti);
 • 900 rub. žádný dárek (dospělý).

Novoroční plakát divadla opery a baletu Samara

Divadlo opery a baletu Samara připravilo pro děti velké množství novoročního muzikálupředstavení, která diváci uvidí na velké profesionální scéně:

 • 16., 25. a 26. prosince zde můžete vidět Zlatý klíč;
 • Dne 21. prosince se v divadle představí „hudebníci města Brémy“;
 • 22. prosince budou herci hrát hru Carlson Who Lives on the Roof;
 • Dne 23. prosince se děti budou moci seznámit s orientální pohádkou „Lampa Alladina“;
 • Dne 27. prosince bude divadlo hostit hudební vystoupení na základě pohádky „Vlk a sedm malých dětí“.

Lístky se prodávají v pokladně divadla pl. Kuibyshev, cena od 200 do 650 rublů.

Viz také

Jak odpočívat v prosinci 2018, leden 2019: kalendář produkce

Do nového roku zbývá jen velmi málo času. Děti jsou unaveny každodenními činnostmi a nekonečnými domácími úkoly ...

Novoroční repertoár inteligentního divadla

Od 21. prosince do 30. prosince budou všichni hosté divadla moci vidět představení „Enchanted Mirror“ představující Santa Claus a Sněhurku na velkém divadelním jevišti divadla „Smart“. Také na malém pódiu bude představení pro nejmladší diváky - Nif, Naf, Nuf a Wolf.

Lístky jsou již prodávány v pokladně divadla na ul. Lev Tolstoy, 109. Cena vstupenky - 330 rublů.

Samara Philharmonic

Na koncertním místě v Samara Philharmonic můžete vidět hudební hru „Ali Baba a 40 zlodějů“. Také všichni hosté se zúčastní soutěží poblíž stromu Nový rok se SantaMráz.

Samara Philharmonic se nachází na Frunze, 141. Výkon se bude konat 24. prosince, 25, 28, 29, 30, cena: od 350 do 700 rublů.

Od 4. ledna do 7. ledna budou děti moci vidět novoroční představení „Sněhová královna“, kde bude spousta tanců a hudby. Cena vstupenky: od 500 do 1300 rublů.

Novoroční představení pro děti v Samaře v roce 2019 jsou úžasná představení s jejich oblíbenými pohádkovými postavami, s fascinujícími speciálními efekty, s interaktivními hrami, soutěžemi, kulatými tanci a dary.

Lístky na všechna představení byly v říjnu v prodeji, takže byste neměli odkládat jejich nákup na poslední chvíli, takže můžete přeskočit nejpestřejší a nejzajímavější novoroční představení a programy.