Jak vybělit podprsenku?

Časy, kdy ženy nosily jednoduché podprsenky, nezdobené krajkou, korálky, které nebyly oříznuty guipurou nebo z nich vyrobeny úplně, byly dlouho zapomenuty. Nyní se používá přírodní podprsenka bez kudrlinek s výjimkou porodnice a v krátkém období kojení.

Bílá podprsenka - vždy vhodná a pohodlná. Současná móda vám navíc umožňuje nosit i pod černými průhlednými halenkami. Je snadné vybělit krásnou bílou podprsenku z přírodních tkanin, ale co nádherné kousky guipure, kosti a další moudrosti: mohou být takové podprsenky vyběleny, a pokud ano, jakým způsobem?

Od komplexu k jednoduchosti

Než řekneme, jak doma vybělit podprsenku, všimneme si, že čím tvrdší je styl a povrch podprsenky, tím jednodušší jsou metody bělení. Přítomnost odlišného složení tkanin v jednom výrobku je velmi omezena seznamem chemických činidel, která nepoškozují tkaninu.

Takže je třeba vybělit syntetickou nebo guipure podprsenku, ve které jsou vytvořeny šálky, a pásy se skládají z elastické tkaniny. Je na čase se zmást. Existují však pro slovanské ženy domácí potíže? Dlouho se naučili, jak se vyrovnat s lehkou krajkou a elegantníminimální úsilí.

Objednali jsme guipuru a syntetiku

Ihned z obchodu, kde si koupíte krajkovou podprsenku, podívejte se do lékárny, koupíte peroxid a amoniak, bude užitečné. Počínaje bělením podprsenky z jemných materiálů, použijte neohřívanou vodu (nepřesahující 40 stupňů) a plastové (smaltované, bez štěpkování) nádoby.

Budeme potřebovat:

  • peroxid vodíku 3%;
  • amoniak v láhvi;
  • terpentýn;
  • soda.

Všechny tyto nástroje budou použity samostatně a v některých kombinacích. Doma se dá k věci přistupovat kreativně, ale ne příliš daleko.

34) Peroxid a amoniak

Při použití těchto složek rozpusťte 2 lžíce jednoho nebo jiného produktu v litru vody a ponořte tam jemný kus oděvu. Nejlepší ze všeho - nechte ho ležet v roztoku po celou noc, během které bude šedavá a zažloutlá podprsenka dobře bělit.

Přírodní látky

\ t

Bělení bílé bavlněné podprsenky lze provést všemi známými metodami. "Bílá" je také vhodná, ve které je věc namočená na půl hodiny, a další bělidlo s chlorem. Výrobek můžete vařit v mýdlovém nebo bílém prášku, můžete ho jednoduše umýt sódou v mýdlovém roztoku.

Důležité!Používejte agresivní metody, pokud bavlněná podprsenka neobsahuje syntetické vložky a nemá vytvořený kalich.

Pokudstačí jen vybělit popruhy výrobku, ošetřit je suspenzí sodovky s přídavkem malého množství peroxidu. Nechte věc ležet půl hodiny, pak ji umyjte obvyklou metodou.

Doporučujeme, aby se podprsenky v autě umyly vůbec - bolí to pro ně traumatické. Ta věc je malá a není levná, takže nebuďte líní na "dát ruce", pak podprsenku po velmi dlouhou dobu nebude muset bělidlo.

Použití průmyslového bělidla je přípustné, avšak s pečlivým výběrem. O chlorových produktech víte, že se nepoužívají pro syntetiku a tkaničky, ale při volbě kyslíkového partnera se chovají podle typu tkaniny. Podprsenka musí být důkladně prostudována, jinak prádlo velmi rychle selže.

Silně vyprané předměty

Pro zvýšení efektu budeme jednotlivé složky míchat. Pokud je věc stará, zcela ztratila svou přitažlivost, připravte jednu z kompozic uvedených v tabulce:

Voda

Peroxid 3%

Terpentýn

Salat ze

Soda

Sůl

Doba zpracování

(namáčení)

1 l

1 polévková lžíce. Já

-

1 lžíce. Já

-

-

9-10 hodin

1 l

-

-

-

2 lžíce. Já

2 lžíce. Já

2 hodiny před hlavním praním

1 L

-

2 lžíce. Já

1 lžíce. Já

-

-

8-10 hodin

1 l

-

-

1 polévková lžíce. Já

2 lžíce. Já

-

Půl hodiny - hodinu

Nepřekvapujte, že nabízíme bělicí krajky a syntetické podprsenky s exotickou metodou s terpentýnem. To je starý způsob, opakovaně testovaný a poskytující vynikající výsledky. Voní špatně, ale abys vypadala úžasně, můžeš trpět.

Důležité!Slib nedostatku zápachu po aplikaci bělicích prostředků se silným zápachem je opakované oplachování.

Umýt podprsenky v autě může být, ale pouze ve speciálně navržených pytlích. Tak budete zachránit vytvořený pohár, a kosti se neprorazí švy, jako je tomu v případě neopatrného mytí.

Doufáme, že vám naše doporučení pomohou vypadat atraktivně a budete se cítit pohodlně.