Jak natáhnout semiš, kůže, gumové boty

Často nákup stylové boty, které se vám líbí končí v bolesti hlavy - jak natáhnout kožené boty? Tento problém, který je znám mnoha ženám, může být vyřešen doma. Začněme!

Populární způsoby

Majitelé těsné kožené obuvi měli štěstí, že natahování a deformování je běžná věc pro pravou a vysoce kvalitní umělou kůži. Hlavní věc není přehánět vysílání.

Použití speciálních nástrojů

Používejte speciální aerosoly, pěnu a napínací kapalinu.

Před natažením zavazadlového prostoru musíte zkontrolovat reakci výrobku na výrobek: otřete malou plochu na nenápadném místě a po půl hodině zkontrolujte, zda se změnila textura nebo barva kůže.

Výrobek, který si vyberete, nastříkejte do výrobku a zacházejte s ním, pokud je uveden v návodu. Za prvé, nosí pletené ponožky (a tlustší), pak těsné boty, tlačítko topy. Neodstraňujte, dokud není povrch suchý. V této době je vhodné chodit tak, aby se produkt „používal“ ve tvaru nohy a „si pamatoval“ jeho velikost. Pokud jsou zimní boty semišové nebo umělé kůže, nepokoušejte se je natáhnout doma, jinak byste mohli poškodit povrch.

Nejzkušenějšíhostesky věří, že natahování jejich bot na délku je téměř nemožné, bez ohledu na to, kolik jich nosíte.

Osvědčené lidové metody

Začněte s neškodnými metodami.

Nejprve vytáhněte pár teplých ponožek, nasaďte si nové boty s kožešinou. Po hodině odstraňte, zatlačte do nich co nejvíc mokrého papíru, abyste udrželi velikost nohou. Nechte uschnout přes noc mimo akumulátory a ohřívače, opakujte postup ráno ráno.

Tímto způsobem lze rychle distribuovat nové semišové boty. Uvnitř i vně ošetřujte výrobek dostupnými tekutinami doma - vodka, lotion, kolínská voda. Nestěžujte si, dokud není materiál suchý. V případě potřeby vše opakujte.

Jak natáhnout botu ještě? Uspořádejte si parní lázeň doma: přidržte ji nad varnou konvicí, na nohu dejte kouřící boty. Můžete opakovat několikrát, až budete mít pocit, že vaše oblíbené semišové nebo kožené boty již nejsou těsné. Mimochodem, tímto způsobem můžete protáhnout vrcholy a zvednout.

Zimní umělé kožené boty, hojně mazané výživným krémem nebo ricinovým olejem a nosit je doma podle výše uvedeného schématu.

Zvětšit šířku a roztáhnout vzestup může být zmrazení. Nalijte vodu do hustého sáčku, dejte ji do semiše, kožené boty, pečlivě umístěte celou tuto strukturu do mrazničky na jeden den. Když zamrzne, voda se rozšíří a postupně natáhne kůži - dostanete tento primitivní vzhled podložky prostrie doma. Po roztátí ledu vytáhněte vodu.

Pokud si na boty naložíte s glycerinem dobrou patu, už se vám nebude otírat noha.

Extrémní způsoby

Aby bylo možné natáhnout semišové boty, doporučuje se některým hosteskám, aby je natřeli horkým rostlinným olejem, nosili je a neodstraňovali je po dobu dvou hodin. Každou půlhodinu znovu promažte povrch horkým olejem. Je hrozné si dokonce představit, jak moc to bude trvat, než trpí, aby se umyl tento mastný tuk doma! Možná, že tato metoda je dobrá pro umělou kůži, ale semišové výrobky pravděpodobně neprojdou zkouškou. Rozhodněte se, zda tuto metodu můžete použít.

Mnozí jsou přesvědčeni, že pokud jsou gumové boty příliš těsné, zůstane jim buď vyhodit je, nebo vytrvat hrdinně, protože guma se neroztahuje. Špatné! Moderní gumové holínky jsou nejčastěji vyrobeny z PVC materiálu, který je náchylný k vysílání, takže stále existuje naděje, že se můžete v mých oblíbených botách zamíchat. Nalijte dovnitř boty z vroucí vody, vylijte vodu za půl hodiny, obraťte ji.

Než si položíte nohy do horkých gumových bot, nezapomeňte si nasadit tlusté vlněné ponožky: zvětšit velikost (ale ne délku!), A chránit nohy před horkým materiálem. Vůle takovým způsobem je možné protáhnout vzestup a nohu.

Snižte nohy pod umyvadlem do umyvadla studenou vodou, neustále pohybujte prsty, aby se guma co nejvíce roztáhla, zatímco ochlazuje.

Prodloužení nohy

Je to škoda, pokud je velikost boty ideální pro vás, a bootleg se nehodí na tele, jak v tomto případě natáhnout botu?

Použijte již známý nástroj pro protahování: zpracovávejte pouze vrcholy, chodte do bot, dokud není materiál zcela suchý.

Takovou skleněnou lahvičku sbírejte tak, aby na ní hřídel pevně seděl, nalijte do ní horkou vodu, vložte ji do bot. Navlhčete horní část umělé kůže teplou vodou, a pokud je semišové boty, je nejlepší namočit je vodkou. Pečlivě, jeden po druhém, držte tužky v kruhu mezi výrobkem a lahví. Ponechte tuto stavbu tak, aby se v noci důkladně vysuší.

A boty budou určitě volnější!