Filmy o Novém roce a Vánoce v zahraničí: nejlepší

Zimní prázdniny jsou zahaleny v tajemné atmosféře magie a magie. Je to právě v tomto období, kdy se ty nejpodivnější věci stávají obyčejným lidem, končí v závratných dobrodružstvích a vidí skutečné zázraky. Existuje mnoho vtipných, neobvyklých, dojemných a zajímavých filmů o Novém roce a Vánocích.

V této kompilaci se budeme zabývat zahraničními filmy, které se staly skutečnými hity a novými položkami. Přinášejí pozitivní energii a skvělou náladu lidem po celém světě a každý rok jsou neustálými společníky své oblíbené dovolené.

„Samotný domov“

Promyšlený spiknutí a velkolepá výroba natočily film Johna Hughese klasiku vánočního kina, která zůstává na vrcholu popularity v v roce 2019. Nenapodobitelný herecký výkon, moře humoru a pozitivní, umožnilo tomuto mistrovskému dílu sbírat rekordní pokladnu za třicet týdnů pronájmu. Ve středu pozemku je osmileté dítě, Kevin McAlister, který je ve skutečném boji s několika lupiči.

Kevinova rodina je velmi velká, mnozí bratři a sestry zabírají plnou pozornost rodičů. Zkušenosti a úspěchy protagonistů často přetrvávají.bez povšimnutí však má na vánočních svátcích příležitost dokázat se. Ve spěchu, když jdou na dovolenou, rodiče zapomínají na svého syna doma, a on je ponechán sám na Vánoce.

Zajímavé!

Kevin si užívá svobody bez rodičovské péče, ale tuto zábavu ruší dva zločinci, kteří se rozhodnou okrást dům v předvečer svátku. Impozantní sídlo se jim jeví jako snadná kořist, ale Kevin ukazuje takovou odvahu a rychlou svědectví, že zloději čelí velmi obtížným zkouškám na cestě k jejich drahému cíli.

Obsazení:Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Catherine O'Hara a další.

„Samotný domov 2: Ztracený v New Yorku“

Pokračování kultovní komedie se ukázalo být neméně úspěšné, směšné a zajímavé. V druhé části příběhu o Kevinovi čekají na diváky známé postavy, dynamické zápletky a vánoční ulice v New Yorku. Film je vhodný pro přehlídku celé rodiny v roce 2019 a jistě ho zaujmou zástupci všech generací.

Hlavní postava je opět sama na Vánoce, tentokrát však čeká na dobrodružství v obrovské metropoli. Ztratil příbuzné na letišti, Kevin mylně letí do New Yorku. Ten má v rukou otcovu kreditní kartu a ten si pro sebe zajistí nejlepší dovolenou.

Zajímavé! Pokušení a zábavy velkoměsta již čekají na hrdinu. Na obzoru se však znovu objevují lupiči, kteří se rozhodnou pomstít Kevina za jeho vězení.

Obsazení:Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern,Catherine O'Hara a kol.

„Čtyři Vánoce“

Seznam zahraničních filmů o novém roce a vánoce pokračuje v laskavém, poučném a vtipném filmu. Vypráví příběh mladého páru, uprostřed slavnostního zmatku. Základní rodinné hodnoty, láska a rodinné vazby jsou prezentovány divákovi v oblékání vtipů a náhod. Ve středu pozemku jsou Kate a Brad, kteří se milují.

Krásné mladé lidi chodí už několik let, ale nejsou ve spěchu, aby se oženili. Nerozumí hodnotě rodiny a nesnaží se mít děti. Situaci ještě zhoršuje skutečnost, že se rodiče obou milenců dávno rozvedli a našli štěstí u jiných lidí.

Jak strávit rodinnou dovolenou se čtyřmi rodinami? Který z nejbližších příbuzných dává přednost? Tato otázka je tolik trápí hlavní postavy, že se rozhodnou utéct z města na dovolenou, a zapomenout na všechny rodinné tradice.

Zajímavé!

Jejich odchod je však zrušen a pro milovníky nic nezbývá, jak se pokusit sjednotit všechny své rodiny u stejného stolu. Báječný spiknutí a ohromující herecký duet Vince Vaughna a Reese Witherspoona, zaslouženě pozvednout film na vrchol hodnocení vánočních komedií.

Obsazení:Vince Vaughn, Reese Witherspoon, Robert Duvall, John Voight et al.

Viz také

Novoroční představení v Kazani 2018-2019

Zimní prázdniny poskytují rodinám vynikající příležitost pobavit se a navštívit řaduzábava ...

Polární expres

Ze zahraničních filmů o Novém roce a Vánocích zaujímá zvláštní místo první animovaný film s využitím moderních počítačových technologií. Brilantní Robert Zemeckis poprvé představil na obrazovce skutečnou pohádku se živými herci v hlavních rolích. Všechny akce herců jsou zachyceny a zpracovány pomocí počítače a publikum čeká na ponoření do nádherného světa magie.

Dojemný příběh vypráví o chlapci, který přestal věřit v zázraky. Mladý hrdina při sledování pokrytectví dospělých dospěl k závěru, že na světě není místo pro magii a Santa Claus je obyčejná fikce. Přesvědčen, že má pravdu, hlavní postava není nadšená nadcházející dovolenou. O
Zajímavé!

Všechno se však změní, když na Štědrý den zastaví u dveří svého domu opravdový vlak. Chlapec bude muset udělat fascinující cestu do světa divů do vlasti dobrého průvodce.

Obsazení:Tom Hanks, Leslie Harter Zemeckis, Eddie Dizen, Nona Gay a kol.

„Vánoční příběh“

Staré ruské filmy o Novém roce a Vánocích režiséra Roberta Zemekise jsou v Rusku velmi oblíbené. Jeho adaptace brilantního díla Charlese Dickense se ukázala být neuvěřitelně zajímavá a realistická. Film je zcela založen na technologii zachycení pohybů herců a jejich následného počítačového zpracování.

Ve ​​středu pozemku je průměr, mrzutý anešťastný starý muž, Ebenezer Scrooge, který si vyměnil všechny radosti ze života za nekonečné hromadění peněz. Je naprosto lhostejný k neštěstí jiných lidí, krutým a sobeckým. Vánoce jsou pro pana Scroogeho nejvíce nenáviděnou dovolenou, setkal se s ním sám už mnoho let, aniž by se připravoval na nějaké tradiční přípravy.

Zajímavé!

Tentokrát však bude všechno jiné, na Štědrý den přijedou tři duchové Vánoc navštívit zlého člověka. Ukážou mu chyby minulosti, krutosti přítomnosti a pohromy budoucnosti, vypráví o jasných, laskavých pocity a iluzivnosti bohatství.

Obsazení: Jim Carrey, Gary Oldman, Colin Firth, Carey Elvis a další.

Viz také

Představení 31. prosince 2018 v Petrohradu: playbill divadel, ceny vstupenek

Ve všech městech Ruska se připravuje plakát divadel na Nový rok, včetně inscenací plánovaných na 31 ...

„Vánoce s poraženými“

Seznam zahraničních filmů o Novém roce a Vánocích nebude úplný bez tohoto druhu a pozitivní komedie, která se na jeden pohled dívá. Talentovaný režisér, hvězdné obsazení a fascinující spiknutí, divákům poskytuje obraz déle než jeden rok. Komedie pro ty, kteří jsou unavení z ročních příprav a necítí vzrušující atmosféru prázdnin. Ve středu pozemku jsou starší manžel a manželka, kteří se staví proti obecné náladě a chtějí se vyhnout tradičnímu setkání jasného svátku.

Luther a Norapo odchodu své dcery zůstal sám ve velkém domě. Nemají žádnou touhu ozdobit vánoční stromeček, koupit dárky, péct Turecko a pořádat výroční party. Pár se rozhodne letět do Karibiku a strávit tam vánoční svátky, ale čelí odsouzení od přátel, známých a kolegů. Všechna přesvědčení a požadavky se netýkají hlavních postav a počítají dny do odjezdu, ale nečekané volání ze strany dcery je nutí drasticky měnit své plány.

Obsazení:Tim Allen, Jamie Lee Curtis, Dan Aykroyd, Elizabeth Franz a kol.

„Fred Klaus, bratr Santa“

Film nám nejprve nabízí pohled do středověku, kdy se narodil malý Santa Claus. Dítě bylo nesmírně pěkné a přátelské a jako dospělý začal pomáhat sirotkům, nemocným a bezdomovcům. V Klausově rodině je malý Nick oblíbený a dostane všechny rodičovské lásky a péče.

Zajímavé!

Poté, co se Nick stane dobrým čarodějem a symbolem Vánoc, se celá jeho rodina stane nesmrtelným a přesune se na severní pól. Téměř celá rodina, jako starší bratr všech milovaných Santa, preferuje žít odděleně.

Fred Klaus strávil celý život ve stínu slavného bratra. Neměl zvláštní nadání a neprokázal milost, byl zbaven lásky svých rodičů a byl vždy na druhém místě. Fred se usadí v Chicagu a dostane práci. Pro bratra slavného čaroděje nebyly žádné prestižní pozice, takže pracuje v pravidelné agentuře. Šedá aUbohý život protagonisty se mění, když ho mladší bratr požádá, aby přišel na daleký sever a pomohl mu zachránit Vánoce.

Obsazení:Vince Von, Paul Giamatti, John Michael Higgins, Rachel Weiss a další.

„Továrna Charlie a čokolády“

Úžasný, nestandardní, fascinující a okouzlující film Tima Burtona je vždy přítomen v seznamu zahraničních filmů o Novém roce a Vánocích. Charismatický Johnny Depp, vynikající speciální efekty a zajímavý graf ovlivňující důležité hodnoty, odnesou děti i dospělé. Diváci čekají na výlet do tajemné továrny na čokoládu slavného velitele Willie Wonky, který vyrábí nejchutnější čokoládu na světě.

Pouze pět šťastných lidí ze seznamu dostane možnost vidět na vlastní oči tajemné místo, mezi něž patří chlapec z chudé rodiny, Charlie. Děti uvidí řeky čokolády, cukrové louky, oříškové pokoje a mnoho nádherných věcí.

Zajímavé!

V tajemných místnostech továrny chamtivých, choulostivých a krutých dětí však číhají vážná nebezpečí. Pro všechny jejich neřesti na ně čekají tresty a jen ti, kteří mohou projít všemi pastemi, obdrží nejvyšší cenu.

Obsazení:Freddie Highmore, Johnny Depp, Noah Taylor, Helena Bonham Carterová a další.

Nejedná se o úplný seznam zahraničních filmů o Novém roce a Vánocích, které si můžete prohlédnout v roce 2019. Tam je obrovské množství dotýkání melodramas, vtipné komedie a fascinující fantazie, věnovaný své oblíbené dovolené. Inv prezentované kolekci najdete stará mistrovská díla a novinky, nejvíce hotovostní a úspěšné malby, které miluje více než jedna generace diváků. Vyberte si svůj oblíbený film a dobijte si dobrou náladu a kouzelnou vánoční atmosféru.