Chytré způsoby čištění 5 těžko přístupných míst

Podívejte se tváří v tvář, některá místa ve vašem domě vyžadují při čištění cirkusové umělce. Následující tipy vám pomohou zbavit se nečistot z pěti těžko dostupných míst.

Mezi žebry baterie /ohřívače

Zabalte dlouhou hůlku prachovým hadříkem (pravítko je v pořádku). Mokrou vodou namočte a projděte mezi rošty. Vyčistěte radiátor čistým hadříkem, abyste zabránili korozi .

Pro toaletu

Použijte čistý toaletní kartáč (ne ten, který používáte k čištění záchodové mísy), aby se dostal za nádrž.

Tip!

Suchá místa? Očistěte je pomocí parního čističe, aby se znečištěné nečistoty rozpustily.

Žaluzie horizontální

Pro hlubší čištění odstraňte z konstrukce plastové nebo hliníkové žaluzie a nechte je vsáknout do mýdlové vody (použijte jemný čisticí prostředek).

Opakujte s čistou vodou, jakmile budou suché, aby nezůstaly žádné skvrny. Pro čištění dřevěných žaluzií položte na ruku měkkou rukavici a odstraňte prach z každé lamely.

Stropní ventilátor /lustrové listy

Vypněte elektřinu! Vezměte čistič oken a vyčistěte povrch, nechte několik minut (ale ne až do úplného naplnění)schnutí, jinak skvrny zůstanou). Nyní zabalte ruku do hadříku z bavlny a jděte po povrchu, prach a skvrny snadno zmizí.

Za chladničkou

Akumulace prachu na cívkách chladničky může snížit účinnost vašeho zařízení. Odpojte chladničku od zdroje napájení. Pak položte velký kus lepenky před chladničku, abyste ochránili podlahu, a vyklopte chladničku.

Tip!

Nejprve otřete povrch vlhkým hadříkem a poté osušte.

Doufáme, že naše rada nyní pomůže zbavit se prachu a nečistot na všech těžko přístupných místech.