18 záchranných obalů pro použití lepicí fólie

Ukázalo se, že obal na jídlo lze použít nejen v kuchyni. Layfkhaki užitečná pro každou hostesku. Koneckonců jsou tak jednoduché, ale užitečné.

Práce na venkově

Potravinový film pomůže chránit vaše ruce před mozoly. K tomu je třeba zabalit kolem rukojeti nástroje a práce bude radost.

Vždy čerstvá zmrzlina

Pokud jsou zbytky zmrzliny zabaleny do filmu a vloženy do mrazničky, léčba bude uchována nejlepším možným způsobem.

Ekonomické opravy

Pokud se oprava ještě nedokončí a kartáč je potažen barvou, může být pokryt vrstvou filmu. Chrání přístroj před vysycháním.

Čerstvé ovoce

Banány můžete udržet čerstvé s lepícím filmem. Stačí, když s ním zalomíte stonky ovoce a banány se mohou v chladničce skladovat po dlouhou dobu.

Spolehlivé balení

Při balení sáčků na silnici byste na to neměli zapomenoutbude muset vzít make-up. Trubky se často otevírají a šampon s gely se nalije přímo na věci. Abyste tomu zabránili, můžete nádobu zavřít lepící fólií.

Čistá podlaha

Kdybyste se museli vrátit domů a už si nechcete sundat boty, můžete je zabalit filmem.

Věnujte pozornost!

Aby se podlaha udržovala v čistotě, musí se role udržovat v blízkosti předních dveří.

Ochrana před ponorem

Aby se zamezilo průvanu v domě, musí být překryta mezera v oknech.

Trapéz [Black]

Pokud je v kuchyni mnoho černých mouch, můžete se jich zbavit pomocí past na ovoce. Chcete-li to provést, musíte hodit ovoce v šálku, zakryjte fólií, udělejte malý řez.

Čerstvé květiny

Květiny velmi rychle vysychají - nezáleží na tom. Snadný způsob, jak je zachránit. Za prvé, stonky by měly být zabaleny do vlhkého hadříku a zabaleny do plastu.

Sklo bez rozlití

Maminky s malými dětmi ocení takový jednoduchý vynález. Sklo musí být pokryto plastovou fólií a musí být vytvořen otvor pro slámu. Nyní dítě může pít na cestách, a tekutina nebude rozlit.

Upozornění !

Podobně můžete vytvořit sklo.

Původní návrh

Pokud je obvyklá tapeta unavená a zdánlivě zdánlivě nudné stěny, můžete použít originální hacking života. Stojí za to dát barvu na povrch, zakrýt ji filmem a rozdrtit. Výsledkem budezajímavé rozvody a unikátní kresby.

Skladování vína

\ t

S dlouhým skladováním má víno nepříjemnou chuť. Aby nedošlo k poškození chuti nápoje, musí být skladováno správně. Místo korku můžete použít film. Stačí, když jej navléknete kolem hrdla láhve a víno bude vždy čerstvé a voňavé.

Vařené vejce

S ohledem na kulinářské časopisy můžete na fotografiích vidět ideální vařená vejce. Ve skutečnosti je obtížné získat tento výsledek. Aby se zabránilo prasknutí skořápky a protein nevyteče, musí být vejce vařené v lepícím filmu.

Čistící masky

Jakékoli masky budou účinnější, pokud se film nanese na pokožku po nanesení výrobku. Po zákroku stačí, aby se odstranil a omyl studenou vodou.

Dětská tvořivost

Existuje dobrý způsob, jak nakreslit obrázek a neznečistit. K tomu je nutné aplikovat nátěr na lepenku, přikrýt ji lepící fólií a ručně vytvořit mistrovská díla.

Objednávka v chladničce

Proč v policích nevkládat police. I když je něco rozlité, materiál může být vždy nahrazen čistým.

Mini-skleník

Ukazuje se, že na parapetu lze vyrobit mini-skleník. V takové stavbě se semenáčky rychle dostanou.

Slim obrázek

Zábaly pomohou zbavit se celulitidy. K tomu je třeba dát na kůži speciální nástroj, a trochu teplé.

Jídlo můžete použít různými způsoby. Život je velmi zajímavý a neobvyklý. Každá hosteska bude schopna pro ně najít využití.