10 způsobů, jak módní a krásně vázat tkaničky

Dnes se mnozí snaží vybrat módní šněrování pro boty nebo tenisky. Níže bude řečeno, jak módní a krásně vázat tkaničky. Pokyny s fotografiemi pomohou zvládnout různé způsoby šněrování bot.

1. "Grid"

Za prvé, šňůra je tažena podél úhlopříčky od spodního otvoru k vrcholu. Je nutné vytvořit tři diagonální šněrování v jednom směru, které mají jen opotřebované šněrování v přilehlých otvorech. Poté by měla být další část krajky nošena z horního otvoru v jedné řadě, do spodní části druhé, propletena s vytvořenými proužky předchozího šněrování.

Tip!

Můžete použít vícebarevnou krajku, pak bude tkaní více originální.

2. „Skrytý uzel“

Takové šněrování znamená absenci luk na koncích krajky. Jeho konce jsou uvázány uvnitř, můžete si obléknout a sundat boty, aniž by se šněrovala. Princip spočívá v tom, že krajka je tlačena přes jednu prázdnou díru podél jedné hrany a pak jde na druhou stranu. Druhá část šněrování je vložena do zbývajících prázdných otvorů.

Informace!

Komplikované provedení. Při nošení bot lze cítitnepohodlí z uzlu.

3. „Žebřík“

Používají američtí vojáci. Tato technika je vhodná pro dlouhé tkaničky. Venku, “žebřík” je vytvořen kvůli skutečnosti, že řetězec je nejprve natažený k blízkému otvoru na vrcholu jedné řady, a pak jde na druhou stranu.

Informace!

Takové šněrování je špatně utaženo, takže obuv bude volně sedět na noze.

4. "Displej"

Nejjednodušší a nejznámější způsob oblékání obuvi. Konce tkaniček jsou postupně taženy podél diagonály v každém otvoru. Pro zpestření takového prokládání je možné použít vícebarevné tkaničky.

Skutečnost!

Nejpohodlnější a nejspolehlivější způsob, jak obléknout boty.

5. „Reverzní řetězec“

Šněrování napodobuje tkaní ve formě copu nebo hrotu vzhledem k tomu, že přes segment šněrování, který je protažen mezi dvěma otvory, je druhý konec krajky vložen před vstupem do díry.

6 "Blesk"

Šněrování se táhne zevnitř a když se vytahují do otvorů, vzájemně se prolínají, když opouštějí otvor. Propleten jako každý konec šněrování při tažení do díry a oba konce při pohybu z jedné strany na druhou.

7. „Šachovnice“

Krásný a účinný způsob šněrování, který vyžaduje použití dvou různých barevných tkaniček na každé botě. S ním je snadné transformovat i staré sportovní boty. Nejprve vytvoříme přímou vazbuparalelní proužky, kterými je potom protkána krajka kontrastní barvy. Konce jsou uvázány uvnitř boty.

8. „Zamotaná stopa“

Šněrování se začíná škubat zdola, ale shora. Když navléknete konce krajky, musíte přeskočit pár děr, jít dolů. Pak se ze spodní strany šněruje do zbylých prázdných otvorů. Od ostatních variant prokládání se liší tím, že začíná shora. Poměrně komplikovaný způsob obkladů, ale pokud to zvládnete, můžete si vyrobit boty originál.

9. Procházka v lese

V tomto případě, na začátku části šněrování, je nutné projít ven do druhé díry, umístěné vedle sebe, pak přeskočit jeden otvor na druhé straně šněrování. Stejným způsobem bude do ní vložen druhý konec krajky. Výsledkem je, že konce lukové krajky jsou uvázány na boku, protože oba konce by měly být zobrazeny na jedné straně.

Tip!

Tento způsob šněrování lze použít na dámské boty.

10. „Pily“

Šněrování se vkládá přes dno z vnějšku. Poté se vloží jedna část šněrování tak, aby se dosáhlo podélných spojů, a druhá podél úhlopříčky.

Je možné zvládnout několik metod šněrování bot najednou, díky čemuž bude možné změnit vzhled vaší sportovní obuvi bez zvláštního úsilí pomocí neobvyklého šněrování. Možná, na základě těchto možností, vytvořte si vlastní originální vazbu tkaniček.