10 věcí, které se neuchovávají doma

Existují věci, které mohou na sebe hromadit negativní energii a přinést tak vám a vaší rodině potíže. Lepší je zbavit se:

  1. Máte-li staré pantofle, kde jsou otvory, ve kterých chodíte kolem domu, pak je nejlepší je odhodit. Tyto tenisky sbírají spoustu negativních informací.
  2. Neskladujte staré, roztrhané oblečení doma. Čím dříve to není doma, tím lépe. Má také schopnost přitahovat negativní energii ve velkém množství.
  3. Pokud je mezi vašimi nádobami poškozený, prasklý, odštípnutý okraj, musí být odhozen. Předpokládejme, že deska představuje rodinu, a pokud je na talíři trhlina, symbolizuje zhoršení vztahů, hádek a dalších negativních projevů.
  4. Samozřejmě, rostliny ve většině případů nesou jen pozitivní poselství, například begónie přináší jen štěstí, ale totéž nelze říci o těch, které se točí. Ty jsou nejlépe drženy mimo byt, protože přitahují nemoc. Když taková horolezecká rostlina stojí mimo okno, bude účinek zcela opačný. Chyba mnoha žen v domácnosti je také pěstování macešek, které vedou k utrpení obyvatel.
  5. Suché rostliny v domě jsou vždy vítány, protože vás ochrání před nemocemi. Ale v tomto případě existují výjimky. Z rákosu a zátoky by mělo být opuštěno, jinak by se ocitly v nesnázích.
  6. Jehličnaté rostliny by měly být uchovávány doma pouze během zimních prázdnin, v jiných obdobích roku slibují nic dobrého.Palma také není nejvíce.Nejlepší volba pro rostliny, které stojí za to udržet doma.