10 hackování života v zemi, kteří ne všichni vědí

Letní obyvatelé se těší na to, kdy mohou jít do venkovského domu, a nakonec odejít do přírody. Aby byl váš život snazší, mnoho lidí přichází s hackingem života. To jsou originální nápady na uspořádání dachy. Nemusíte utrácet peníze na nákup materiálů. Pro práci si můžete vzít vše, co je po ruce.

Svítidla

Zajímavá možnost osvětlení, která promění jakoukoli příměstskou oblast. LED hrnce vytvoří romantickou atmosféru, ozdobí každé místo. A pokud dáte pár laviček na zahradu, celá rodina bude ráda, že se zde shromáždí.

Lůžka trubek

Kdyby bylo možné na místě najít staré odtoky, není nutné je vyhazovat. Proč ne udělat závěsný záhonu. Bude moci vyzdobit verandu, altán a dokonce i plot.

Pozor!

Květinový záhon je upevněn kovovým řetízkem na jakoukoli příčku.

Vertikální zahrada

Osazení zdi nebo plotu je snadné. K tomu připravte roční rostliny. Lezecké růže, konvolulus, voňavéhrach bude skvělou volbou. Z dřevěných lamel je třeba vytvořit rám a připevnit jej k povrchu.

Původní popelnice

Pokud je na pozemku více pneumatik, mohou být použity na farmě. Proč ne, aby je odpadky. Stačí natřít pneumatiky, dát jeden na jeden a dát pytel na odpadky.

Pozor!

Objem takové nádrže je 100-200 litrů.

Pantofle na boty

Letní obyvatelé musí hodně pracovat na ulici, ale někdy musí vstoupit do domu. Aby nedošlo k vzletu pokaždé, můžete vytvořit speciální pantofle. Musejí dobře absorbovat vlhkost, neklouznou ani nezvlhnou. Skvělý vynález pro ty, kteří ocení pohodlí a čistotu v domě.

Mangal

Kdo by si myslel, že pánev lze vyrobit ze šrotu. K tomu si vezměte 4 plechovky od piva, položte je ve tvaru obdélníku. Pak by měl být kontejner propíchnut špejle.

Udělejte gril za pár minut a přinese to mnoho výhod. Na něm můžete vařit zeleninu, ryby, maso. Nepostradatelná věc pro piknik.

Konferenční stolek

Obyčejný květináče mohou být konferenčním stolkem. Zajímavý nápad, který bude apelovat na needlewomen. Chcete-li vytvořit objekt, musíte otočit hrnce a držet se navzájem. Shora byste měli dát desku nebo sklo.

Držák pro zahradní nářadí

Kdo by si pomyslel, že starý hrábě by mohl ještě zůstathodit se. Nejdříve je musíte dobře umýt, malovat. Pak by měl být hrábě připevněn ke zdi. Můžete je použít různými způsoby. Proč ne viset na nich zahradní nářadí, klíče.

Věnujte pozornost!

Staré hrábě mohou být vynikajícím držákem na brýle nebo kuchyňské předměty.

Neobvyklá pohovka

Chcete-li vytvořit pohodlnou zahradu , budete potřebovat naviják pro dráty a několik dřevěných tyčinek. Zůstane jen na horní deku, a můžete večer, zatímco ve večerních hodinách v pohodlném křesle s šálkem čaje.

Nezávislé zavlažování sazenic

Pokud jsou sazenice na parapetu a letní rezident musel opustit dům na několik dní, neměli byste se starat o rostliny. Můžete vyzkoušet originální hacking života, který pomůže zachránit sazenice. Chcete-li to provést, navalte papírové ručníky co nejtěsněji. Jeden konec by měl být ponořen do sklenice vody a ručník by měl být umístěn v blízkosti rostlin. Pokud je to nutné, budou sazenice odebírat vodu sami.

Věnujte pozornost!

Nemůžete dát ručník na kořeny, musíte to udělat v určité vzdálenosti.

Layfkhaki pro poskytování bude užitečný pro zahradníky. Koneckonců, velmi brzy si je budou moci vyzkoušet v praxi a určitě budou spokojeni.